Nagrody i wyróżnienia

Marka KARKO punktuje jakością - to dlatego obecność na Forum Zrównoważonej Mody w Berlinie było dla nas ogromnym wyróżnieniem. O tym co zrobić, aby sektor modowy stał się przyjazny planecie zastanawialiśmy się w gronie polskich i niemeickich firm tekstylnych.

 

   

   

 

Marka KARKO, jako jedyny producent i sprzedawca odzieży damskiej w Polsce, została zaproszona na międzynarodową, prestiżową konferencję C-Suite Fashion&Beauty 2022 organizowaną przez Cross Border Commerce Europe.

W dwudniowym spotkaniu 14-15 września 2022 brało udział ponad 140 największych firm z branży Fashion&Beauty z całego świata. Była to niebywała okazja do wymiany doświadczeń, do rozmów oraz nawiązania nowych cennych znajomości. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasza marka została w ten sposób wyróżniona i zaproszona na tak ważne międzynarodowe wydarzenie, co świadczy o tym, że jesteśmy doceniani już nie tylko w Polsce ale na arenie międzynarodowej. Ogromnym zaszczytem dla nas była możliwość zaprezentowania marki KARKO podczas C-Suite Fashion&Beauty 2022 w stolicy Belgii - Brukseli.

   

   

 

Gala Złotych Certyfikatów Rzetelności 2022 

   

 

GALA i wręczenie nagrody TOP POLISH BRAND 2022 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Odbierz rabat 24%

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl