Nasi Partnerzy

                

 

 

                

 

      

     

   

        

 

Firma KARKO współpracuje z renomowanymi i sprawdzonymi pod względem jakości Partnerami, ale również oferuje rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby

Współpraca z naszymi Partnerami sprawdziła się podczas długich lat współdziałania i wspierania się wzajemnie. Nasze relacje oparte są na zaufaniu, zapewnieniu wysokich standardów jakości oraz efektywnej współpracy. Dzięki obustronnym działaniom możemy rozwijać się  i wspierać w osiąganiu wspólnych sukcesów.

Nasze relacje biznesowe określają profesjonalizm, doświadczenie, jakość i niezawodność.

 

CROSS MARKETING – razem zrobimy więcej

Już od dawna wiadomo, że otwierając się na współpracę możemy zyskać więcej korzyści. Dlatego łącząc działania marketingowe, projekty graficzne czy identyfikacje marki działają dla dobra wspólnego.

Cross marketing, zwany także marketingiem krzyżowym jest przede wszystkim szansą na poszerzenie grupy odbiorców. Jednocześnie jest to potwierdzenie dojrzałości marki. Wspólnie tworzymy dobrą strategię, która przyniesie korzyści obu firmom.

Kogo szukamy?

Nawiążemy współpracę z partnerami, których oferta jest komplementarna z naszą. Docelowo łączymy działania promujące, brandingowe czy graficzne. Nasze działania cross marketingowe obejmują współpracę z firmami oraz fundacjami.

 

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Niezależnie od tego, jaką firmę reprezentujesz, oferujemy Ci doświadczenie, elastyczność oraz otwarcie na twoje potrzeby, które pomogą realizować wspólne cele 

Nasza firma istnieje od 2008 roku – od tego czasu konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku i międzynarodowym. Stale poszerzamy nasze horyzonty, rozwijamy się, a przed Klientkami odkrywamy nowe możliwości stylistyczne. Przy każdym zamówieniu dajemy z siebie 100%, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję wśród naszych Klientek.

 

Dzięki Nam możesz:

  1. DOTRZEĆ DO SWOICH KLIENTÓW DOCELOWYCH

Nasze wspólne działania mają na celu poszerzenie grupy naszych Klientów dzięki działaniom promocyjnym.

 

  1. WZMOCNIĆ SWOJĄ MARKĘ

Marka KARKO ma obecnie silną pozycję na rynku , dzięki zaufaniu Klientów i Partnerów. Nasza działalność oparta jest na słuchaniu potrzeb Klientek, z których zdaniem się liczymy.

Współpraca z Nami w charakterze Partnera, wspomoże Twoje działania w umocnieniu marki. Dzięki naszym kanałom informacyjnym czy organizowanym przez nas wydarzeniom, kampaniom czy mediom społecznościowym dajemy możliwość promowania Twojej marki.

 

  1. SKORZYSTAĆ Z NASZYCH WYSOKICH STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA

W firmie KARKO dbamy o obsługę na najwyższym poziomie. Dobro naszych Klientek jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane terminowo przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości.

 

  1. PODZIAŁ KOSZTÓW

Przy wspólnych działaniach, które przynoszą znaczący wzrost przychodów po niższych dodatkowych kosztach, które dzielimy między sobą.

 

Zapraszamy do kontaktu: marketing@karko.pl

 

Współpraca z Fundacją Ewy Błaszczyk AKogo

 

Wynik współpracy z Deerhorn

 

szyld   szyld i plakaty   plakaty

 

Zdjęcia z realizacji DOMINO REKLAMY:

szyld   szyld i plakaty   plakaty

Zdjęcia z gali charytatywnej MUKO.HELP:

szyld   szyld i plakaty   plakaty

 

Wynik współpracy z Kolej na Kobiety

 

Zdjęcia z przyznania stypendiów oraz otwarcia klasy patronackiej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju:

plakaty   szyld i plakaty    szyld     

 

 

Wynik współpracy z Mądra Babcia i Silver TV 

 

Odbierz rabat 24%

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium